Operator imprimante productie publicitara in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie importanta din domeniul publicitatii, suntem in cautarea unui Operator imprimante.

Activitatea ta se va desfasura in departamentul de productie si te vei ocupa de:

- operarea imprimantelor de mari dimensiuni pentru indoor si outdoor;
- operarea utilajelor de routare/ decupare;
- mentenanta periodica specifica fiecarui utilaj;
- coordonarea personalului de la sectiunea de finisari.

CERINTE

Daca ai:

- experienta in domeniu de minimum 2 ani;
- abilitati de coordonare si supervizare;
- cunostinte de baza in domeniul printarii,

vino la sediul nostru la o discutie, sa ne cunoastem.

BENEFICII OFERITE

Ti se ofera:

- salarizare bruta minima de 2 850 RON/ luna, negociabila in functie de experienta si abilitati;
- tichete de masa oferite pentru fiecare zi lucrata;
- plata orelor suplimentare;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru profesionist si loc de munca stabil.

Activitatea se va desfasura in Bucuresti, zona Obor, iar programul de lucru este in 3 schimburi, prin rotatie.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things