Operator imprimante de mari dimensiuni

SUPER PRINT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- lucrul cu imprimante de format mare;
- preluarea si analiza comenzilor alocate spre executie;
- monitorizarea si controlul permanent al imprimantei;
- mentenanta echipamentelor conform instructiunilor;
- gestiunea stocurilor si aprovizionarea cu materiale.

CERINTE

- studii medii;
- permis de conducere cat. B constituie un avantaj;
- cunoa¿terea programelor Corel Draw, Adobe Photoshop, Microsoft Office etc.
- dorinta de munca si disponibilitate pentru lucrul suplimentar;
- rezistent¿ la stres, eficienta, spirit organizatoric;
- cunostinte suplimentare de productie publicitara (finisaje, laminare, caserare etc) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant 300 - 500 Euro;
- conditii de munca excelente;
- bonusuri pentru lucrul suplimentar;
- bonuri de masa;
- avantajul de a lucra cu o echipa tanara si entuziasta.

Firma de productie publicitara, Super Print este producator direct pentru printuri mari dimensiuni, sisteme de expunere si standuri expozitionale, inscriptionari cu autocolant, servicii de laminare, volumetrie din polistiren, etc. Zona desfasurarii activitatii: Fundeni.