Operator graifer

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia din mers schimbul de tura, identifica eventualele probleme si le solutioneaza,si
preda la terminarea schimbului de lucru activitatatile ramase de realizat.
- Respecta regulile de depozitare a fiecarui sort in parte in locul destinat
- Executa manevrele solicitate de catre legatorul de sarcina si controlorul calitate
- Verifica vizual fierul vechi la descarcare, manipulare sau incarcarea acestuia in vederea
transferului.
- Este direct raspunzator de modul de incarcare a camioanelor si vagoanelor in vederea
- Raspunde de exploatarea corecta a utilajului.
- Raspunde de ordinea si curatenia la locul de incarcare inclusiv in cabinele utilajului
- Respecta prescriptile tehnice ISCIR
- Participa la toate instruirile organizate de firma in vederea imbunatatirii competentelor
si a pregatirii profesionale
- Participa la sesiunile organizate pentru analiza si rezolvarea problemelor aparute la
locul de munca sau in sectorul din care face parte
Responsabilitati specifice doar operatorilor care deservesc si camionul pentru
transport intern:
- Raspunde de starea de functionare si de exploatarea corecta a camionului
- Respecta fluxul si limitele de viteza din Scrap Yard si din interiorul incintei Silcotub
Bucuresti
- Efectueaza transportul intern

CERINTE

- Autorizare ISCIR Macaragiu Gr A

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si v¿¿rsat: 392.440 Lei
Nr. autoriza¿¿ie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autoriza¿¿ie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si v¿¿rsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro