Operator Ghiseu Universal

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura promovarea si vanzarea produselor, serviciilor simple catre clientii persoane fizice;
Efectueaza operatiuni curente in lei si valuta, conform cererilor formulate de clientii persoane fizice si juridice;
Primeste si verifica documentele aferente operatiunilor ordonate de clienti;
Asigura gestionarea numerarului pentru postul sau de lucru.

CERINTE

Minima experienta in relatia directa cu clientii/vanzari;
Cunostinte economice sau experienta cu numerarul constituie un avantaj;
Cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si relationare;
Orientare spre client si abilitati de vanzare;
Spirit de echipa ;
Adaptabilitate, eficienta si initiativa ;
Capacitate de invatare, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana cu abilitati de comunicare,dinamica, entuziasta, te atrage promovarea de servicii bancare, asteptam sa aplici la acest anunt.

Am situat performanta in centrul politicii noastre de resurse umane si am plecat de la principiul ca pentru a fi performant, personalul nostru trebuie sa fie competent, motivat si integrat intr-un climat social favorabil.