Operator Ghiseu Universal

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei fi responsabil de efectuarea operatiunilor cu numerar si de vanzarea produselor si serviciilor bancare curente.

CERINTE

-Studii medii
- Cunostinte de operare computer
- Minim 3 ani experienta în relatia directa cu clientii / vanzari
- Experienta de lucru cu numerar constituie un avantaj

Apreciem abilitatile de comunicare, simtul practic, capacitatea de învatare, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti.

BRD - Groupe Société Générale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Société Générale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.