OPERATOR GESTIUNE SIRES

SC RESIDENCE TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Intocmirea NIR-urilor;
* Inregistrarea si verificarea retetelor;
* Inregistrarea si actualizarea produselor si a preturilor in sistemele de marcat;
* Opereaza in programul de gestiune miscarile de marfa;
* Verifica transferurile active;
* Factureaza marfa catre locatiile Grupului;
* Culegerea vanzarilor din sistemul de marcare;
* Participa la inventarierea lunara;
* Inregistreaza inventarul si preda catre departamentul contabil situatia consumurilor.

CERINTE

* Cunoasterea programului de gestiune SIRES;
* Experienta in domeniu minim 1 an;
* Rugamintea de a se specifica in curriculum vitae si / sau scrisoare de intentie ce program de gestiune cunoasteti.

BENEFICII OFERITE

Negociabil.

Marca stilului distins – Hotelurile Residence sunt hoteluri boutique de patru stele superior, membre ale asociatiei europene Exclusive Hotels, categoria “Charm & Character”

Din ianuarie 2010, Hotelurile Residence se numara printre primii membrii ai BLLA (Boutique and Lifestyle Lodging Association), singura asociatie mondiala a hotelurilor boutique, cu sediul la Los Angeles.

De asemenea, Hotelurile Residence sunt primele hoteluri romanesti partenere ale CNN si totodata singurele hoteluri boutique din Romania care isi asociaza numele cu cea mai mare retea de televiziune de stiri si informatie din lume.