Operator gestiune si service

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Gestiunea stocurilor (receptionarea si verificarea marfii primite de la furnizori; depozitarea si aranjarea marfii; pregatirea marfii pentru livrare; efectuarea inventarului).
¿Service si intretinere
¿Microproducere automatizari electro pneumatice si hidraulice

CERINTE

¿Bune cunostinte tehnice de instalatie si lucrul cu fluide
¿Indemanare practica si experienta in instalatii
¿Studii medii
¿Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
¿Persoana organizata, cu simtul raspunderii, foarte atenta la detalii
¿Abilitati de comunicare
¿Respectarea regulamentelor si a procedurilor de lucru
¿Rezistenta la efort
¿Disponibilitate pentru program prelungit
¿Cunostinte de operare PC
¿Permis de conducere
¿Orientarea spre rezultat, putere de decizie, initiativa, creativitate, talent organizatoric si de planificare, gandire strategica, spirit de lucru in echipa