Operator gestiune/achizitii

Omnia Plast

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistrarea in programul de gestiune si verificarea retetarelor pentru produsul clientului;
-inregistrarea avizelor/facturilor de intarre si a receptiilor de marfa in program;
-intocmirea documentelor de export (document de transport, proforma, factura);
-declararea productiei zilnice in program;
-calculul si urmarirea productivitatilor zilnice din sectiile de productie;
-intocmirea unor diverse situatii excell adiacente pentru urmarirea productiei;
-intocmirea necesarului lunar de achizitii;
-intocmirea declaratiei Intrastat;
-pregatirea listelor de inventariere si prelucrarea datelor de inventar.

CERINTE

- studii superioare;
- lb. engleza nivel mediu;
- cunostinte Excel;
- capacitate de concentrare, atentie la detalii;
- viteza de executie si reactie;
- promptitudine, proactivitate.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decont transport.

Fabrica de productie articole sportive infiintata in 2008, sub egida Grupului Sunino Spa, lider european in prelucrarea maselor plastice.