OPERATOR GESTIUNE

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza inregistrarile legate de receptia si vanzarea marfurilor;
Inregistreaza in gestiune, pe baza documentelor justificative, marfurile achizitionate de la furnizori;
Emite documentele necesare vanzarii marfii precum si pe cele necesare deplasarii marfurilor societatii dintr-o locatie intr-alta;
Verifica comenzile de lucru ramase neinchise la sfarsitul lunii.

CERINTE

Studii medii economice;
Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj;
Persoana foarte bine organizata;
Cunostinte de calculator;
Spirit analitic;
Abilitati de comunicare;
Obisnuit/a sa lucreze cu termene limita;
Capacitatea de a lucra in conditii de stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!