OPERATOR FINANCIAR

CIAS CONSULT CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza operatiuni de contabilitate primara
- intocmeste facturi fiscale, avize de expeditie, borderouri si alte documente financiare necesare in activitatea societatii
- este responsabila cu depunerea declaratiilor fiscale lunare
- organizeaza, pastreaza si imbunatateste evidenta documentelor fiscale in cadrul societatii
- are responsabilitatea efectuarii corespondentei cu diferitele institutii (banca, administratia financiara, ORC, etc)

CERINTE

-persoana prezentabila, de incredere, dispusa de a-si incepe activitatea imediat, amabila, foarte descurcareata
-experienta in domeniul colectarii si valorificarii deseurilor metalice feroase si neferoase reprezinta un avantaj
-automotivata, perseverenta, foarte organizata, capabila sa-si organizeze singura programul, cu spirit de echipa
-capabila de a invata lucruri noi si de a avea initiative pentru imbunatatirea performantelor ei si ale societatii
-cunostinte operare PC
-cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului

Firma care activeaza in domeniul consultantei in afaceri si management, angajeaza pentru o firma care activeaza in domeniul recuperarii si valorificarii deseurilor metalice, pentru depozitul aflat pe linia de Centura a Bucurestiului, aproape de Carrefour Militari