Operator farmacie online FARMABLU.RO

A&B Pharm Corp

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea si prelucrarea comenzilor telefonice si de pe interfata online a site-lui si introducerea lor in programul intern de gestiune
• Documentarea specificatiilor tehnice ale produselor prezentate pe site, folosind ca surse de informatii cataloage tiparite sau online ale producatorilor, importatorilor si furnizorilor.
• Gestionarea produselor aflate pe site.
• Actualizarea si imbunatatirea, in permanenta, a site-ului (oferta produse, lista de preturi, informatii de ultima ora etc.)

CERINTE

Candidatul ideal:

• Are studii superioare
• Persoana activa, dinamica, obiectiva, cu abilitati de sinteza, atenta, responsabila si cu spirit de echipa.
• Are o voce placuta si fire sociabila
• Are cunostinte avansate de Office (Excell, Word, Outlook)
• Cunostinte avansate de navigare internet, Adobe sau Macromedia Fireworks, Corel, si de limba engleza.
• Eventualele cunostinte de Adobe Flash reprezinta un plus
• Cunostinte din domeniul echipamentelor IT&C.
• Activitate intr-o pozitie similara de minim 6 luni reprezinta un plus
• Experienta similara sau in domeniul farma constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se negociaza in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

www.abpharm.com