Operator facturare/vanzare showroom- professional beauty products

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

respectarea procedurilor de lucru si a regulilor de facturare;
atentie mare in realizarea actelor/facturilor/comenzilor;
vanzarea produselor din showroom/oferire relatii clienti directi/operare pe casa de marcat a vanzarilor;
ofera sprijin in etichetarea si pregatirea marfii de livrare/a comenzilor;
mentine in ordine actele si curatenia la locul de lucru;
persoana sociaila; relationare buna cu clientii si colegii;

CERINTE

studii medii/superioare in domeniul economic- preferabil;
experienta in facturare si rapiditate de lucru;
experienta pe o pozitie similara: facturist/operator facturare de minim 3 ani;
persoana foarte organizata;
respectarea procedrilor de lucru si a regulilor de facturare;
experinta de lucru cu un program de facturare, rapiditate de lucru;
persoana obisnuita sa se auto-verifice pentru a evita greselile.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- contract de munca cu perioada nedeterminata, full-time, 8h/zi;
- salariu fix+ bonuri de masa+bonusuri in functie de realizari;
- conditii si atmosfera de munca placuta;
- colectiv profesionist.

Asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.