Operator Facturare si Vanzari

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operare pe calculator gestiune, receptie marfa, stocuri si vanzari catre clienti
- Emitere facturi si avize
- Centralizare comenzi
- Intocmire rapoarte si situatii aferente activitatilor de mai sus
-administrare baza de date

CERINTE

- Persoana dinamica, perseverenta si onesta cu abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Capacitate de analiza si organizare
- Experienta de cel putin 1 an in domeniu
- Cunoasterea programului de contabilitate Wizcount constituie un avantaj
- Cunostinte operare baze de date:
MS OFFICE ( Word, Excel,)

BENEFICII OFERITE

- conditii moderne de lucru
- prime in functie de performante
- bonuri de masa
- instruire in utilizarea programului
- posibilitati de promovare

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.