OPERATOR FACTURARE - SERVICE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emite facturi fiscale, facturi de penalizari etc.
- emite chitante si opereaza incasari
- preia si verifica filele CEC si Ordinele de Plata

CERINTE

- absolvent studii medii/superioare
- cunostinte de utilizare PC (Excel, Word) si experienta in operarea unui program de gestiune-contabilitate constituie un avantaj
- cunostinte si experienta practica in contabilitate primara
- responsabilitate, meticulozitate, initiativa
- atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare
- rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet motivational competitiv,
- includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1300 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.