Operator facturare pentru Service Auto

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea si intocmirea in timp a documentelor necesare in vederea efectuarii facturarii;
- factura corecta, conform prevederilor legale si normelor interne;
- verificarea documentelor anexate la contractul de reparatie;
- urmarirea pontajelor mecanicilor si efectuarea acestora cand este cazul;
- urmarirea platilor pentru facturile emise;
- facturarea tuuror contractelor de reparatie;
- efectuarea devizelor;

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta in domeniu de minim un an;
- orientare catre client;
- etica profesionala;
- responsabilitate in activitate

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este un Service auto cu dotari de ultima generatie:

- conditii de munca excelente;
- pachet financiar atractiv;

Humangest Group este o companie specializata pe recrutare si leasing de personal, de nivel international.Pentru mai multe detalii accesati www.humangest.ro.