OPERATOR FACTURARE Key Account (conturi speciale) - cof OFK

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emiterea facturilor si avizelor pentru clientii tip KA (conturi speciale) si operarea incasarilor aferente acestor clienti
- Intocmirea si operarea actelor de gestiune
- Colaborarea permanenta cu departamentul logistic pentru evidenta stocurilor
- Pregatirea diverselor rapoarte periodice de vanzari, financiare sau de gestiune

CERINTE

- Cautam absolventi cu studii medii/ superioare, cu experienta relevanta in operare intr-un program de facturare si cu abilitati de folosire a programelor Word, Excel.
- Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii si de comunicare cu forta de vanzari, precum si rapiditatea si corectitudinea in operarea documentelor.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, pe masura realizarilor
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Intersnack Romania este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Pom-Bar si Felix. Momentan ne aflam in cautarea unor candidati dornici sa se alature echipei noastre din Bucuresti pentru urmatoarea pozitie:
OPERATOR FACTURARE Key Account (conturi speciale), COD OF-KA