Operator Facturare - Gestiune

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deserveste clientii / furnizorii, prezinta si gestioneaza produsele din magazin.

CERINTE

Persoana comunicativa, ambitioasa, motivata, dinamica, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara, de succes.
studii medii / superioare
studii optometrie (reprezinta avantaj)
experienta in vanzari (reprezinta avantaj)
cunostinte lb. engleza / franceza (reprezinta avantaj)
cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, training gratuit, asigurare medicala

PROFILES RECRUITMENT este o firma de recrutare, selectie si plasare de personal din Bucuresti, infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare si monitorizare a personalului recrutat.

Recrutam pentru clientul nostru, din Bucuresti, Operator Facturare - Gestiune.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ACTIVEAZA PE PIATA ROMANEASCA IN DOMENIUL MEDICAL.