Operator Facturare - Depozit Bd. Preciziei sect.6

CUPROM SA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ emite facturi vanzare, documente de expeditie, declaratii de conformitate;
¿ intocmeste raportul zilnic vanzari depozit;
¿ intocmeste procesul verbal de custodie al marfurilor;
¿ completare documente de plata clienti

CERINTE

¿ studii medii;
¿ cunostinte: operare PC, contabilitate primara;
¿ rigurozitate, flexibilitate, atentie la detalii;
¿ disponibilitate pentru program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o echipa tanara si un mediu foarte dinamic.

CUPROM S.A. ROMANIA este un grup de companii cu capital privat, cu o experienta de lunga durata in domeniul metalurgiei si al metalelor neferoase in general, ocupand un loc strategic pe piata interna a metalelor. Principalele companii producatoare din cadrul grupului sunt S.C. CUPROM S.A. Baia Mare, CUPROM S.A. Sucursala Zalau si firma de cercetare si proiectare CEPRONEF S.A. Baia Mare.