OPERATOR FACTURARE - DEPARTAMENUL LOGISTICA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emiterea facturilor corespunzatoare comenzilor predate de catre agentii de vanzari
- emiterea situatiilor solicitate de catre management

CERINTE

Studii medii sau superioare
Cunostinte operare PC ( MsOffice – Word, Excel, PowerPoint ) – nivel avansat si viteza in operarea pe calculator
Disponibilitatea pentru a lucra in program prelungit
Experienta similara intr-o companie de distributie
Experienta in lucrul cu programul Atlantis reprezinta un avantaj.
Motivare si atitudine pozitiva
Atentie la detalii
Orientare catre rezultate
Bun coechipier

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, incluzind transportul

Clientul nostru este o importanta firma internationala ce activeaza in domeniul importurilor si distributiei FMCG. Avind in vedere extinderea activitatii acestei companii suntem in cautarea unor persoane potrivite pentru postul de Operator Facturare - Departamentul Logistica.