Operator facturare / casierie

Synco Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calcularea, redactarea si eliberarea facturilor companiei, cu ajutorul unei aplicatii contabile computerizate/automatizate
- Incasarea de numerar
- Intocmirea documentelor contabile primare specifice (registru de casa etc)

CERINTE

- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj
- Atentie distributiva
- Cunostiinte operare PC (MS Office) si viteza operare PC
- Organizare, abilitati specifice muncii de rutina.
- Persoana energica, pozitiva, cu spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- Forme legale de angajare din prima luna
- Bonuri de masa

Activitatea se desfasoara intr-un punct de lucru din zona Diham - Delfinului ( intersectie Bd. Basarabia/ Chisinau sau Sos. Pantelimon/ Chisinau ). Orar 10:00 - 18:00 , L-V.

Furnizor de servicii de internet pentru utilizatori casnici prin retea proprie fibra optica/cabluri cupru.
Datorita serviciilor de calitate si politicii agresive de promovare compania a reusit sa se impuna pe intreaga arie de acoperire ca si furnizor principal.
Pentru 2006 target-ul este de crestere a cifrei de afaceri si a portofoliului de clienti cu minim 200%.