Operator facturare - casier

Phoenix Telecom & Media Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

emiterea de facturi de servicii catre clienti
efectuarea de incasari in numerar si cu card bancar
inregistrarea incasarilor prin banca si automate de plata
completarea registrului de casa zilnic

CERINTE

studii minime: liceu cu diploma de bacalaureat
abilitatea de a discuta calm si pe un ton placut cu toate persoanele cu care intra in contact.

BENEFICII OFERITE

Programul este de 6 ore/zi luni - sambata.
Se lucreaza in ture : de la 09:00 - 15:00 si de la 15:00 - 21:00 de luni pana vineri, iar sambata exista doar prima tura de la 09:00 - 15:00.

Salariul 600 lei si bonuri de masa dupa primele 3 luni de contract.

Gemenii Network este o rețea independentă de acces la internet de mare viteză înființată în anul 1998 în sectorul 2 din București și fondator al celui mai mare nod neutru de schimb de trafic din România, InterLAN Internet Exchange. În prezent furnizăm servicii de acces la internet prin cablu, telefonie fixă și televiziune prin cablu în sectorul 2 din București.