OPERATOR FACTURARE BUCURESTI COD OF - BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Emiterea si verificarea facturilor
2. Urmarirea si procesarea comenzilor
3. Monitorizarea promotiilor
4. Efectuarea retururilor de la clienti
5. Intocmirea rapoartelor de vanzari
6. Colaborarea cu agentii de vanzari si depozitul central

CERINTE

- absolventi de facultate/liceu cu profil economic
- experienta relevanta in operare intr-un program de contabilitate
- cunostinte bune MS Office (Excel)
- cunostinte bune contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Salariu motivant, pe masura realizarilor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din BUCURESTI pe pozitia de OPERATOR FACTURARE cod OF-BUC.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizarea codului pozitiei.