OPERATOR FACTURARE

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o cautam va trebui sa:
-intocmeasca facturi/avize in conditii de maxima operativitate si corectitudine
-verifice instrumentele de plata(CEC, BO, OP)
-incaseze numerar si sa emita bonuri fiscale
-arhiveze /tina evidenta formularelor cu regim special si a altor documente cu care lucreaza
-intocmeasca diverse rapoarte
-realizeze punctaje in fisele clientilor

CERINTE

Esti persoana potrivita daca:
-ai un domiciliu stabil in localitatea pentru care este plasat anuntul
-ai experienta de min 2 ani intr-un post similar
-respecti procedurile interne
-ai studii medii
-detii cunostinte avansate de utilizare PC (MS Office)-cunostintele de WizCount reprezinta avantaj
-ai cunostinte solide de contabilitate primara si/sau gestiune
-cunoasti bine instrumentelor de plata
-esti o persoana organizata, rezistenta la stres
-ai o capacitate foarte buna de comunicare si relationare atat cu clientii cat si cu colegii
-dovedesti seriozitate si corectitudine profesionala
-atenta la detalii, riguroasa, adaptabila
Atunci trimite-ne CV-ul tau insotit de o fotografie

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-desfasurarea activitatii intr-un mediu dinamic, in cadrul unei companii de renume
-posibilitate de dezvoltare profesionala si personala.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro