OPERATOR FACTURARE

M A T R A. Int. S R L

Job expirat

RESPONSABILITATI

a)inregistreaza comenzile primite de la Departamentele Comerciale;

b)inregistreaza produsele comandate in seturi pentru a fi operate transformarile;

c)preda Gestionarului comenzile pentru pregatire;

d)factureaza prin scanare produsele pregatite conform comenzilor;

e)verifica codului clientului cu denumirea acestuia;

f)verifica daca sunt scanate / facturate toate produsele comandate si daca corespund
sortimental si calitativ;

g)completeaza pe factura numarul si data comenzii, termenul si modalitatea de plata, precum si banca si numarul contului unde urmeaza sa se faca plata;

h)verifica indeplinirea etapelor sus mentionate, trece la tiparirea facturii pe care o
semneaza si o preda spre verificare pentru livrare persoanei desemnata;

CERINTE

- experienta practica relevanta in firma de distributie;
- cunostinte de operare PC;
- cunostinte solide practice de contabilitate primara;
- persoana responsabila si adaptabila;
- abilitati de comunicare si organizare.

Matra Int. S.R.L. - marketing & distribution - infiintata in anul 1990.
Adresa: Parc Industrial A1, dupa Carrefour Militari Import si distributie produse de larg consum:

~ Conserve: ISKA, KUHNE - Germania
~ Cereale: KELLOGG\'S - Germania
~ Branza: LA VACHE QUI RIT si KIRI - Franta
~ Dietetice: SCHNEEKOPPE - Germania
~ Vitamine: HUXOL - Germania
~ Biscuiti: ALLATINI - Grecia
~ Conserve: CODY, MAMA NATURA, EXTRA

Misiunea noastra este de a comercializa sortimente de calitate care sa asigure satisfacerea nevoilor consumatorului.

Bogatia noastra sunt oamenii, ideile si buna reputatie castigata in timp.

Ne-am impus atingerea unor standarde tot mai ridicate deoarece vrem ca prin munca noastra sa fim cei mai buni in domeniu si sa fim vesnic in competitie
Daca doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie de comert si distributie, daca ai initiativa, daca esti o fire responsabila si orientata catre calitate si autodepasire; atunci opteaza pentru un post in compania noastra!