Operator facturare

UPC Romania S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Intocmeste, verifica si emite facturile echipamente si cartele preplatite
2. inregistreaza miscarile echipamentelor si cartelelor preplatite in sistemul de gestiune a stocurilor
3. Asigura desfasurarea activitatii financiar-contabile in conformitate cu legislatia de specialitate
4. Asigura relatia cu furnizorii / clienti
5. Reconcilieaza informatiile primite de la clienti / furnizori cu informatiile din sistemul informatic al companiei

CERINTE

- Experienta foarte buna de lucru cu sistemele de contabilitate si de gestiune
- Cunostinte de contabilitate primara
- Concentrare asupra rezultatelor, eficienta maxima, rezolvarea problemelor si a solicitarilor care intervin pe parcursul activitatii
- Bune abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel
- Nivel ridicat de atentie si concentrare, abilitati multiple
- Interes pentru maxima satisfactie a clientilor interni si externi
- Abilitati de comunicare; flexibilitate, deschidere la sugestii, gandire pozitiva
- Buna organizare, precizie
- Integritate si dedicare; deschidere si onestitate

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 17 tari, 11 dintre acestea din Europa.
Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.