Operator Facturare

Vavian Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste si emite facturi, proforme, avize
Opereaza transferurile de marfa
Mentine evidenta si arhiveaza facturile, avizele, proformele
Mentine evidenta si actualizeaza permanent baza de date de clienti
Intocmeste si opereaza bonuri de consum, transferuri intre gestiuni
Pastreaza documentele justificative
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scripti
Postul este locat in zona Metrou Republica

CERINTE

Studii medii finalizate
Experienta pe un post similar constituie un real avantaj
Cunostinte solide de operare PC
Persoana responsabila, punctuala
Capacitati dovedite de comunicare si relationare cu cei din jur

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Decontarea transportului in comun
Bonusuri in functie de realizari
Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa unita si de a creste profesional

Vavian Pharma a fost infiintata in anul 2001 si, in prezent, este reprezentant al unor firme internationale de prestigiu ca Humana, Avent, Teekanne, DHU, Bioclin, Osteocare etc.

Produsele companiei noastre sunt distribuite in toate farmaciile din tara precum si in sistem FMCG .

De la infiintare, compania s-a aflat intr-o continua dezvoltare: portofoliu de produse, numar de angajati, cifra de afaceri, cota de piata, perfectionare personala si profesionala etc.

Calitatea produselor si serviciilor oferite, promptitudinea in intampinarea cerintelor clientilor nostri si flexibilitatea in stabilirea conditiilor comerciale sunt caracteristicile care au facut ca firma noastra sa fie un partener de afaceri serios si stabil pentru clientii nostri.

Daca doriti sa va alaturati echipei noastre puteti trimite CV-ul si o scrisoare de intentie, specificand postul de care sunteti interesat.