Operator facturare

SC Nemira&CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Facturare si avizare clienti;
- Inregistreaza inventarele clientilor si raspunde de buna intretinere a gestiunilor de consignatie;
- Punctaje periodice cu fisele clientilor din zona de facturare, finalizate cu confirmari de solduri
- Analiza situatiei financiar-contabile a clientilor repartizati;

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara: minim 1 an
- Abilitati de lucru pe operatii de: facturare, avizare, operare stocuri, evidenta clienti
- Bune cunostinte de operare PC.
- Cunoasterea Programului Mentor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- o echipa tanara, dinamica, entuziasta, dornica de succes;
- mediu de lucru profesional si flexibil;
- pachet salarial motivant.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes ? Editura Nemira este una dintre primele edituri particulare din Romania care si-a pastrat celebritatea in industria cartii prin rafinament, prin valoarea autorilor publicati si, nu in ultimul rand, prin curajul de a experimenta permanent noi tehnici literare.