OPERATOR FACTURARE

DEN BRAVEN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

IMPORTANT: postul este pentru o perioada determinata de 1 an
- Preluarea comenzilor de la reprezentantii de vanzari sau clienti directi, pe care le emite conform procedurilor interne (si procedurilor din sistemul de Management al Calit¿¿ii),
- Transformarea comenzilor primite in facturi fiscale; tiparirea facturilor fiscale,
- Emite declaratiile de conformitate,
- Urmareste ca setul de documente aferente vanzarii si livrarii marfii sa fie complet (factura fiscala + comanda semnata si stampilata + declaratie conformitate), Urmareste daca comenzile se intorc semnate de clienti
- Factureaza clientilor ce cumpara direct de la sediu la pret de lista,
- Emite si opereaza in calculator avizele de insotire a marfii pentru transferurile din Bucuresti catre alte puncte de lucru,
- pereaza in Navision si emite factura fiscala pentru exporturi.

CERINTE

- studii medii / student
- cunostinte MS OFFICE / NAVISION
- cunostinte contabilitate primara
- rezistenta la stres
- seriozitate si corectitudine(la angajare se va sustine un teste de corectitudine fata de fostii angajatori, prin metoda POLIGRAF)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu motivant + tichete de masa)
- oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala
- decontarea cheltuielilor de transport

DEN BRAVEN ROMANIA ESTE LDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI
SEDIUL NOSTRU ESTE LA IESIREA DIN CHITILA PE DN7 BUCURESTI - TARGOVISTE