Operator Facturare

ROMRECYCLING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor primare: tichet de cantar, proces-verbal de provenienta a marfii, fisa de magazie, factura, certificat de calitate, aviz de expeditie, formular expeditie transport;
- Verificare conformitate documente (facturi - cantitate, pret, valoare);
- Verificari stocuri de marfa

CERINTE

Studii superioare, nu neaparat economice;
Operare PC: pachetul Office nivel mediu (Excel, Word); experienta de lucru cu programe de gestiune stocuri constituie avantaj;
Experienta minima de lucru cu programe contabile si cu documente fiscale;
Capacitate de lucru in echipa;
Persoana comunicativa si sociabila, capabila sa lucreze cu variate categorii de persoane, atenta la detalii, rezistenta la stress, orientata catre rezultat.

BENEFICII OFERITE

nivel salarial corespunzator postului, tichete de masa, transport

DESCRIEREA FIRMEI

recuperarea si valorificarea deseurilor reciclabile