Operator Facturare

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala de renume, care activeaza in trei domenii strategice - cosmetice, detergenti si materiale de constructii. Pentru a raspunde dezvoltarii organizationale, clientul nostru cauta o persoana calificata pe pozitia de OPERATOR FACTURARE.

Principalele responsabilitati si atributii:
- Emiterea avizelor de expediere marfuri
- Emiterea facturilor pentru marfurile livrate
- Operarea in sistem a intr¿rilor de materii prime si m¿rfurilor din import
- Efectuarea inventarului
- Operarea in sistem a bonurilor de consum

CERINTE

- Persoana responsabila, dinamica, entuziasta
- Studii medii
- Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara (facturare, gestiune, logistica)
- Cunostinte bune PC (MS Office, email)
- SAP – avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, evaluare si testare psihologica , assessment center, consultanta.