OPERATOR FACTURARE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emiterea avizelor de marfa si facturilor pentru clienti conform documentelor si normelor
- Ordonarea documentelor, evidenta si arhivarea facturilor
- Evidenta stocurilor produselor la vanzare
- Operarea instrumentelor de plata a facturilor
- Emitere NIR si operare fise de magazie

CERINTE

- Studii Medii/Superioare economice – in curs
- Cunostinte solide PC si abilitati de lucru rapide in sistem
- Persoana organizata cu o foarte buna orientare si comunicare
- Persoana fara cazier, dinamica, responsabila si corecta
- Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie multinationala
-Program 2 schimburi
- Capacitate de lucru sub stress
- Cunostinte limba engleza avantaj

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru normal, contract individual de munca
- Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
- Salariul de baza motivant
- Stabilitate a locului de munca si mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de instruire si promovare pentru angajatii care vor dovedi seriozitate in realizarea sarcinilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management