OPERATOR FACTURARE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Emiterea facturilor in WIZCOUNT
Inregistrarea NIR-uri in WIZCOUNT
Gestionarea incasarilor cash sau cu documente de plata de la clienti
Arhivarea documentelor de lucru
Program de lucru in ture

CERINTE

- Studii medi (diploma de bacalaureat); cunostinte contabilitate primara
- Experienta min 1 an in aplicatii MO (Excel, Word)
- Limba engleza – nivel conversational
- Carnet conducere ctg.B, C
- Comunicare si prezentare;
- Capacitate de organizare;
- Initiativa si orientare pe rezultate;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa, decontare transport)
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare
- Mediu de lucru stimulativ

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta in vanzari si ditributie vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu. CV-urile pot fi transmise si la : romax@romaxconsulting.ro; office@romaxconsulting.ro sau fax: 021.340.28.10.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Clientul nostru este o importanta companie de distributie si comercializare a materialelor de constructii, a carei strategie de dezvoltare este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007 si oportunitatile pietei specifice.
Locatie : Bucuresti – Sector 4