OPERATOR FACTURARE

AAV GROUP - MEMBRU RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea comenzilor
- operarea de facturi interne si externe

CERINTE

- studii medii finalizate
- experienta relevanta in domeniu (cel putin 6 luni)
- bune cunostinte de operare PC - excel avansat
- persoana organizata
- tenacitate, perseverenta, rezistenta la stres
- experienta anterioara reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant incluzand bonurile de masa
- mediu de lucru dinamic si profesionist
- oportunitati de crestere si promovare in cadrul firmei prin sustinere permanenta si gestiunea carierei

Springfield are ca principale caracteristici valoarea si stilul, urmarind sa acopere toate cerintele barbatilor, intr-o maniera simpla si accesibila. Create pentru a fi confortabile, hainele din colectia Springfield sunt usor de asortat si potrivit.

Women\'Secret este brand-ul de lenjerie intima creat pentru femeia actuala, o femeie pentru care varsta reala nu reprezinta cel mai important aspect. Pentru ea, Women\'Secret creeaza noi concepte pentru a-i face viata mai usoara si mai distractiva.

Esprit aduce un stil tanar si plin de culoare in spiritul international al brand-ului. Produsele Esprit se adreseaza atat barbatilor cat si femeilor prin colectiile indraznete si accesoriile asortate completand un stil de viata relaxat si placut, in care alegerea este simpla si placuta: Esprit