OPERATOR FACTURARE

AGNIS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificarea facturilor si confirmarilor primite de la transportatori
Facturarea pe baza comenzilor primite de la beneficiari
Colaborarea permanenta cu departamentele contabilitate si transporturi

CERINTE

Absolvent studii superioare/student IDD;
Foarte bune cunostinte de utilizare PC;
Cunostinte si experienta practica in contabilitate primara;
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii;
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii;
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut, un pachet salarial atractiv bazat pe experienta, performante si realizari, oportunitati de promovare in cadrul firmei, posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor si aptitudinilor profesionale, beneficii aditionale. Transportul este asigurat de catre companie.

Pentru a aplica te invitam sa trimiti un CV insotit de o poza si o scrisoare de intentie.
Te rugam sa mentionezi in scrisoarea de intentie pozitia pentru care aplici.

AGNIS TRADING – societate comercial¿ cu r¿spundere limitat¿, infiin¿at¿ în anul 2002, cu capital integral privat, are ca domeniu principal de activitate intermedierea transporturilor rutiere interne ¿i interna¿ionale de m¿rfuri.
Înc¿ de la infiin¿are, AGNIS TRADING s-a impus prin profesionalism ¿i competen¿¿, furnizând clien¿ilor, cu consecven¿¿, servicii de calitate, ceea ce a condus la includerea sa în categoria firmelor de încredere din Romania în materie de expedi¿ie de m¿rfuri.

Oferta noastr¿ de servicii permite acoperirea întregului teritoriu al ¿¿rii ¿i a principalelor rute externe ¿i confer¿ maxim¿ securitate ¿i promptitudine luând în considerare to¿i factorii care concur¿ la furnizarea unui serviciu de calitate.