OPERATOR FACTURARE

GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-emite facturi (retur si tur) si avize catre clienti sau angajatii grupului;
- asigura intretinerea corecta a stocului (astfel incat in stocul destinat vanzarii sa existe doar produse vandabile) - acest lucru se realizeaza prin documente tip BT intre diferite depozite;
- emite diverse rapoarte de stoc, fise de magazie etc.

CERINTE

-minim studii liceale (cursurile in domeniu reprezinta un avantaj);
- experienta profesionala in domeniu - reprezinta avantaj;
- cunostinte operare PC (Excel) - nivel avansat;
- abilitati de comunicare, atentie la detalii, simtul raspunderii;
- capacitate de lucru in ritm alert si de invatare rapida, stil de lucru organizat;
- dorinta de stabilitate pe post;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala;

DESCRIEREA FIRMEI

Import si distributie produse cosmetice si fito-terapeutice
GREEN NET este membra a grupului de firme FARMEXIM, HELPNET, GREEN NET.