Operator facturare

Axor Pro Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si eliberarea documentelor de livrare si de expediere a marfurilor (facturi, avize etc), tine evidenta documentelor de la depozit;
- colaborarea cu departamentul de vanzari si ofertarea de produse;
- preluarea apelurilor telefonice de la clienti si informarea acestora despre disponibilitate marfa, termene de livrare etc.;
- mentinerea documentelor interne si arhivarea acestora;
- mentinerea relatiei cu clientii firmei;
-mentinerea relatiei cu gestionarul depozitului.

CERINTE

- experienta minima 3 ani de facturare / contabilitate primara / gestiune stocuri;
- cunoasterea pachetului MSOffice;
- cunoasterea programului de facturare EUROGENIUS.(avantaj);
- abilitati de comunicare;
- seriozitate, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-prime

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si plasare forta de munca.

Recrutam personal pentru firma de distributie produse alimentare, cu experienta in domeniu de peste 10 ani.

Ne puteti trimite CV-ul la adresa de e-mail:
recrutare@axor.ro