OPERATOR FACTURARE

DETALLES CERAMICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-iregistrarea in programul de gestiune a facturilor emise catre clienti
-emiterea de bonuri de transfer catre alte gestiuni
-primirea, pregatirea si inregistrarea comenziilor telefonice pentru clientii societatii
-efectuarea importului si exportului de date intre gestiuni
-pastreaza o comunicare cat mai buna cu contabilitatea
-rezervari de marfa in baza facturilor de avans si a facturilor proforme

CERINTE

-studii medii/superioare (liceul economic constituie un avantaj)
-experienta in domeniul facturarii
-cunoasterea unui program de gestiune constituie avantaj
-seriozitate si flexibilitate in relatile cu colegii

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-mediu de lucru placut
-telefon mobil
-abonamet gratuit pentru mijloacele de transport in comun

SOCIETATE COMERCIALA CE ARE CA DOMENIU DE ACTIVITATE IMPORTURILE SI DISTRIBUTIA DE MATERIALE PENTRU AMENAJARI INTERIOARE(FAIANTA, GRESIE, BRAURI CERAMICE, ETC)