Operator facturare

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, in prezent una din cele mai importante case de expeditii din Romania, specializata in intermedierea de transport rutier intern si international de marfuri, angajeaza: Operator facturare.

Descriere post:
• Preia corespondenta cu documente finaciar contabile de la furnizori, direct sau prin firmele de curierat;
• Dupa verificarea documentelor, introduce facturile de la furnizori in softul companiei;
• Scaneaza toate documentele financiar- contabile primite si asigura o buna gestionare a arhivei electronice;
• Emite facturile catre client, in format electronic, cu softul companiei;
• Transmite in original facturile catre Client, prin firme de curierat.

CERINTE

Cum arata viitorul coleg/ viitoarea colega :
• A finalizat minim studii medii, preferabil in profil economic;
• Are minim 1-2 ani experienta in facturare/ contabilitate primara;
• Opereaza in Excel la un nivel mediu (sortare date, calcule simple) si cu o buna viteza de lucru;
• Este o persoana foarte bine organizata, atenta, cu o buna putere de concentrare;
• Fire calma, cu multa rabdare si accent la detalii;
• Personalitatea armonioasa si orientata catre lucrul in echipa.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial aliniat pietei;
• Bonus anual de performanta;
• Asigurare medicala privata;
• Programe de teambuilding anual;
• Diverse programe periodice de motivare si fidelizare a echipei;
• Conditii de lucru moderne si placute (sala de mese, terasa amenajate, loc de recreere).

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.