OPERATOR FACTURARE

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs selecteaza pentru angajare un OPERATOR FACTURARE pentru clientul nostru din Bucuresti.

Descrierea activitatii:
Activitatea se desfasoara in cadrul complexului comercial Dragonul rosu.
-introducerea datelor cerute in calculator
- verificarea listelor de clienti
- emiterea facturilor cu ajutorul calculatorului.

Se ofera: contract de munca, salariu intre 2000-2500 lei/lunar, program de lucru: 7.00-15.00

Nu percepem comision sau alte taxe!!!
Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul pe adresa de email: cariere@starjobs.eu. Detalii la telefon: 0748 474493.

CERINTE

- experienta in domeniu (gestiune / contabilitate / facturare)
- persoana dinamica, serioasa, implicata, rapida
- atenta la clienti si la sarcini

BENEFICII OFERITE

Salariu, bonusuri, contract de munca

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare