OPERATOR DISPECER - Dispeceratul de securitate, Sediul Central

ALPHA BANK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Min. studii medii (de preferat tehnice);
- Experienta profesionala in cadrul dispeceratelor
reprezinta un avantaj;
- Cunostinte operare calculator (Word, Excel);
- Aptitudini de comunicare;
- Limba engleza - cel putin nivel mediu;
- Disponibilitate de lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

Aplicantii vor avea oportunitatea sa se alature unei organizatii renumite, in continua crestere si vor beneficia de oportunitati de dezvoltare a carierei si un mediu excelent de lucru.

ALPHA BANK ROMANIA apartine unuia dintre cele mai mari grupuri financiare din Grecia, Alpha Bank Group, cu o experienta de peste 130 de ani in sectorul bancar. ALPHA BANK ROMANIA , prima banca straina ce a venit in Romania dupa anul 1990, ofera o gama larga de produse si servicii bancare pentru persoane fizice, cat si solutii complexe de finantare pentru corporatii.

Toate CV-urile vor fi pastrate in conditii de confidentialitate. Doar candidatii ale caror aplicatii sunt selectate vor fi contactati pentru interviu.