OPERATOR DISPECER - BUCURESTI

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunoaste echipamentele din compunerea dispeceratului si monitorizarea sistemelor de alarma
- cunoaste modalitatile de comunicare a dispeceratului si dispozitivul de interventie;
- supravegheaza in permanenta echipamentele dispeceratului, pentru a interveni operativ la receptionarea evenimentelor;
- cunoaste permanent situatia in teren a echipajelor de interventie, in vederea realizarii unei interventii operative in cazul producerii unor evenimente deosebite la obiective;

CERINTE

- studii medii cu diploma de bacalaureat;
- atestat paza - constituie avantaj
- cunostinte in domeniul sistemelor de alarma si detectie efractie, sisteme antiincendiu, sisteme de comunicatii;
- abilitati de operare PC nivel mediu;
- atentie distributiva, capacitate de gestionare simultana a mai multor probleme;
- disponibilitate pentru respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
- responsabilitate, initiativa, abilitatea de a lua decizii rapide;
- dinamism, mod riguros de organizare a propriei activiatii, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- Instruire profesionala periodica si posibilitatea calificarii gratuite in meseria de Agent Paza.

ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania prezinta un puternic angajament in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul, prin diferitele servicii oferite, toate orientandu-se spre acelasi interes: clientul.