OPERATOR DEVIZE

S.C DI-BAS AUTO S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urmareste realizarea obiectivelor service-ului si ale postului
-Calculeaza timpii de manopera aferenti lucrarilor executate si le introduce in devizul format electroniC
-Transmite devizul societatii de asigurare in vederea primirii acceptului de plata
-Tine evidenta solicitarii acceptelor de plata

CERINTE

Studii tehnice finalizate( constituie un avantaj);
Cunostinte operare PC;
Orientare spre obtinerea de rezultatate;
Permis de conducere categoria B( constituie un avantaj);
Deschis, amabil, respectuos;
Prezenta agreabila.

Unul din cei mai importanti distribuitori de autovehicule Opel si Chevrolet de pe piata romanaeasca.
primul dealer autorizat al marcii Chevrolet din Romania
holding ce cuprinde: Di-Bas Auto, Di-Bas Leasing, Di-Bas Rent - A - Car
companie in continua dezvoltare- showroom nou ultramodern in Ploiesti
sediu ultramodern in Sos. Fundeni- Bucuresti
service modern ultradotat
peste 1500 de clienti : Coty, Beiersdorf, Aris, Rocast, Mediplus, Gemini, RCS/RDS
peste 100 tineri specialisti angajati
facilitati oferite de companie: bonuri de masa, cursuri de formare profesionala, posibilitati de avansare