OPERATOR DEVIZE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea devizelor oferta in baza caietului de sarcini pentru licitatii;
Contacteaza furnizorii pentru a prelua preturile materialelor;
Intocmeste si verifica devizele ce au ca obiect mici constructii (fundatii pentru echipamentele de joaca, alei, etc.);
Intocmeste documentatia de proiectare si proiectele de executie;
Intocmeste situatii lunare de lucrari;
Efectueaza vizite periodice la punctele de lucru;
Intocmeste antemasuratori si atasamente.

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Experienta minima pe o pozitie similara (intocmire devize);
Cunostinte bune program informatic pentru devize, Doclib (constituie avantaj);
Carnet de conducere categoria B (cu experienta - constituie avantaj).
Candidatul ideal trebuie sa fie un bun profesionist, implicat, serios si correct.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 700-800 EURO.
Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 700 EURO.
Se ofera telefon, prime si bonusuri in functie de proiecte.
Program de lucru L-V: 8.00-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PROIECTAREA, FURNIZAREA SI AMENAJAREA DE SPATII DE JOACA PENTRU COPII. PROIECTAREA SI FURNZAREA DE MOBILIER URBAN SI ACCESORII URBANE.
Locatia companiei este in sector 1, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

www.mediamarket.ro