OPERATOR DEVIZE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea devizelor oferta in baza caietului de sarcini pentru licitatii;
- Contacteaza furnizorii pentru a prelua preturile materialelor;
- Intocmeste si verifica devizele ce au ca obiect mici constructii (fundatii pentru echipamentele de joaca, alei etc.);
- Intocmeste documentatia de proiectare si proiectele de executie;
- Intocmeste situatii lunare de lucrari;
- Efectueaza vizite periodice la punctele de lucru;
- Intocmeste antemasuratori si atasamente.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta minima pe o pozitie similara (intocmire devize);
- Cunostinte bune program informatic pentru devize, Doclib (constituie avantaj);
- Carnet de conducere categoria B (cu experienta - constituie avantaj).

- Candidatul ideal trebuie sa fie un bun profesionist, implicat, serios si corect.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 700-800 EURO.
- Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 700 EURO.
- Se ofera telefon, prime si bonusuri in functie de proiecte.
- Program de lucru L-V: 8.00-17.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro