Lucrator depozit, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Operator depozit pentru clientul nostru din domeniul papetarie din sector 1, Pipera.

Activitatea presupune pregatirea comenzilor de papetarie pentru clienti.

Locatia este un depozit de 1600 mp, incalzit (deoarece produsele de papetarie la umiditate si temperatura scazuta isi modifica forma).

Contractul este incheiat pe o perioada initiala de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

Se lucreaza in 3 schimburi, L-V: 6-14, 14-22, 22-6
Salariul este de 900 lei net + tichete de masa + spor de noapte.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe i.achim@trenkwalder.com , specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- experienta minima in depozit - avantaj
- organizare, spirit de echipa, atentie la detalii
- responsabilitate si disponibilitate de a lucra

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut si posibilitatea de a lucra intr-o companie mare

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).