OPERATOR DEPOZIT

NORTHERN DISTRIBUTION & LOGISTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa activitati de depozitare si manipulare a marfurilor in depozit;
- Pregateste marfa pentru expeditie in conformitate cu comenzile primite;
- Infoliere a produselor;
- Asezarea produselor pe locatiile din depozit;
- Incarcare / descarcare a marfurilor.

CERINTE

- Responsabil si atent la detalii;
- Disponibil sa lucreze in ture;
- Studii generale/medii;
- Disponibilitate pentru efort fizic sustinut ;
- Experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Contract de munca conform legislatiei in vigoare;
- Prime lunare de performanta;
- Plata orelor suplimentare si a orelor de noapte;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat.

NORTHERN DISTRIBUTION & LOGISTICS face parte din grupul multinational NORBERT DENTRESSANGLE, unul dintre cei mai importanti furnizori de logistica si transport la nivel european cu centre in Franta, Anglia, Italia, Cehia, Olanda, Spania, Elvetia, Polonia, Ungaria si Romania.
Ca in multe alte tari si in Romania compania asigura logistica pentru lantul de hipermarketuri CARREFOUR.
Daca va doriti sa lucrati intr-un mediu civilizat si colegial unde munca va este apreciata la valoarea reala si unde puteti gasi perspective reale de evolutie, atunci va asteptam sa va alaturati echipei noastre.