OPERATOR DE MONITORIZARE TV

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea in baza de date a momentelor de inceput si de sfarsit a programelor TV;
- Specificarea pentru fiecare program a atributelor specifice;
- Clasificarea spoturilor publicitare.

CERINTE

GfK Romania este compania care incepand cu anul 2008 va masura audientele TV si va monitoriza transmisia posturilor de televiziune.

- Pasiune pentru media in general si TV in special;
- Disponibilitate de a lucra seara sau dimineata devreme.

BENEFICII OFERITE

- Training-uri pentru dezvoltarea profesionala;
- Posibilitatea de a promova pe baza experientei si a cunostintelor dobandite;
- Mediu profesionist de lucru, intr-o atmosfera placuta si confortabila, in cadrul unei echipe tinere si performante;
- Instrumente de lucru (software si hardware) profesionale de ultima generatie.

GfK Romania is the biggest market research institute in Romania and is part of GfK Group that is No. 4 in the world.