Operator de interviu prin telefon asistat de calculator

Mercury Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Culegerea de date prin telefon;
- Efectuarea de interviuri cu respectarea instructiunilor de realizare al proiectului;
- Training on the job
- Interviurile se realizeaza prin telefon de la sediul firmei Mercury
- Respondentii sunt persoane fizice sau juridice in functie de proiect

CERINTE

- Minim studii medii
- Cursivitate in vorbire
- Bune abilitati de lucru cu calculatorul

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru flexibil si obtinerea unui venit suplimentar in timpul liber corelat cu numarul de ore lucrate
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata
- Posibilitatea de promovare

Mercury Research este unul din liderii in cercetare de piata care activeaza pe piata romaneasca din 1992 desfasurand studii de piata la nivel national si european in urmatoarele domenii de activitate: bunuri de larg consum, media, farmaceutice, banci, automobile, telecomunicatii si altele.