Operator de interviu / Mystery shopper

SinectiK Research & Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest post implica participarea la realizarea diferitelor studii de piata, prin selecarea respondentilor in locatiile stabilite, intervievarea acestora si completarea adecvata a chestionarelor sau a grilelor de evaluare.

CERINTE

- persoana dinamica, serioasa, atenta la detalii, comunicativa,
- minim studii medii,
- disponibilitate de timp, preferabil pana la 5 ore pe zi, in urmatoarea perioada.

BENEFICII OFERITE

Programul este flexibil iar venitul este foarte atractiv, la o norma de realizat decenta, usoara.
Oferim trainning de instruire si posibilitatea de a incepe o cariera in cercetari de piata/ marketing/ domenii tangente.

Pentru studenti, oferim si adeverinte de practica.

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta si la nr. de tel. 0765 324 687.

S.C. SinectiK Research & Consulting S.R.L. este o firma noua in domeniu, in cadrul careia se regasesc persoane pasionate de marketing, statistica si sociologie, implicate cu pasiune si profesionalism in ceea ce fac.
Realizam sondaje de opinie fata in fata si online, studii de piata sau cercetari de marketing, studii de mystery shopping, focus group-uri, interviuri in profunzime, teste de piata pentru produse, marci, spoturi publicitare, servicii, concepte sau ambalaje.