Operator de Interviu

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Companie de cercetare de piata si sondaje de opinie angajeaza operatori de interviu pentru Bucuresti si tara(toate judetele) pentru cercetari de piata si sondaje de opinie - completare de chestionare in teren.

CERINTE

- Absolvent(a) studii medii (liceu) sau superioare;
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Foarte buna capacitate organizatorica;
- Disponibilitate zilnica pentru munca de teren;
- Responsabilitate;
- Respectarea termenelor de executie

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil.
- Vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- Vei primi certificate care sa ateste experienta dobandita prin activitatile la care participi;
- Vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;
- Te poti adresa echipei noastre direct, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

DESCRIEREA FIRMEI

Institut de cercetare de piata